Артикул: SPLB500KK
Зовнішні розміри: 150*95*35 мм.
Застосування: для суші і снеків
Кількість в упаковці: 50 шт/уп, 5 уп/ящ
Мінімальна кількість для замовлення: 50 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Крафт |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 35 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Вид одноразового посуду | Ланчбокс |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Папір |
| Кількість в упаковці | 50 |
| Об`єм | 500 |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Паперова упаковка для суші |
| Мінімальна кількість для замовлення | 50 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴/упаковка


