Упаковка для салата овальная 650 мл.КРАФТ 170*120*50 мм., 50 шт/уп з кришкою
Артикул: SPV650KK
Зовнішні розміри: 170*120*50 мм.
Обсяг: 650 мл
Застосування: для салатів
Кількість в упаковці: 50 шт/уп
Мінімальна кількість для замовлення: 50 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Папір |
| Колір | Крафт |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 650 мл |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вид одноразового посуду | Креманка/салатниця |
| Упаковка | Кругла коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящ, шт | 400 |
| Застосування | Універсальне |
| Мінімальна кількість для замовлення | 50 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴/упаковка


