Артикул: Ч 300 крафт
Зовнішні розміри: 165*88*45 мм.
Об'єм: 300 мл
Застосування: для фаст-фуду
Кількість в упаковці: 100 шт/уп, 12 уп/ящ
Мінімальна кількість для замовлення: 100 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Об`єм | 300 мл |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Висота | 45 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Упаковка | Коробка |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящ, шт | 1200 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 100 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴/упаковка


