Артикул: Ч 500 крафт
Зовнішні розміри: 190*105*50 мм.
Об'єм: 500 мл
Застосування: для фаст-фуду
Кількість в упаковці: 100 шт/уп, 8 уп/ящ
Мінімальна кількість для замовлення: 100 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Об`єм | 500 мл |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 50 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Упаковка | Коробка |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящ, шт | 800 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 100 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 ₴/упаковка


