Артикул: Сендвіч
Зовнішні розміри: 130х130х60 мм..
Об'єм:
Застосування: для бургерів
Кількість в упаковці: 100 шт/уп, 6 уп/ящ
Мінімальна кількість для замовлення: 100 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 130 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Коробка |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящ, шт | 700 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 100 шт. |
| Основні атрибути | |
| Кількість в упаковці | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815 ₴/упаковка


