
Соусник РЕТ прозорий з кришкою на 30 мл. (100 шт/уп., 20 уп/ящ)
76 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: с 30 К PET овал
+380 (67) 242-27-67
- +380 (95) 194-04-72
- +380 (50) 024-33-65
Соусник РЕТ прозорий з кришкою на 30 мл. з відкидною кришкою.
Підходить для соусів, гелів, гірчиці тощо.
Матеріал: PET, щільний.
64х45х26 мм.
Закривається герметично.
Не протікає.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Соусник |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 30 мл |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 26 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Використання в мікрохвильовці | False |
| Зберігання в холодильнику | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці, шт | 100 |
| Кількість в коробці, уп | 20 |
| Кількість в коробці, шт | 2000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 ₴/упаковка

