
Контейнер з кришкою з харчової алюмінієвої фольги 970мл. (аналог SP64L) R26L
795 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: R26
+380 (67) 242-27-67
- +380 (95) 194-04-72
- +380 (50) 024-33-65
Контейнер з харчової алюмінієвої фольги підходить для приготування, транспортування і зберігання будь - якої харчової продукції. Його можна використовувати для приготування або розігрівання їжі в духовці. Алюмінієві контейнери для їжі досить довго зберігають тепло продукту, за рахунок чого вони підходять для транспортування готових страв.
Можна застосовувати в духовці і мікрохвильових печах.
Габарити держателя, мм: 216*155*43
Об'єм, мл: 970
Кількість в упаковці, шт: 100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 0.97 л |
| Довжина | 216 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 43 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴/упаковка


