
Коробка для локшини КРАФТ з малюнком паперова 500 мл
4,51 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 556028
+380 (67) 242-27-67
- +380 (95) 194-04-72
- +380 (50) 024-33-65
Паперові бокси чудово підходять для доставки китайської, корейської, японської, тайської їжі. Бокс зручно використовувати в якості упаковки для рисової локшини, удону, фунчози, рису з куркою та ін.
Упаковка є абсолютно екологічною і не шкодить навколишньому середовищу.
Паперовий бокс:
- Не змінює смаку страви.
- Універсальний. Застосовується для доставки різноманітних азіатських страв.
- Має міцність.
- Легка вага. Такі коробочки не займуть багато місця; компактні в зберіганні.
Об'єм: 500 мл
Мінімальна кількість для замовлення: 30 шт
Зовнішні розміри: d-82 мм., h-148 мм.
Кількість в упаковці: 30 шт/уп, 16 уп/ящ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 148 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 82 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Повнокольоровий | Ні |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4,51 ₴

