
Пластикова упаковка для суші та ролів SL 331 BL (аналог ПС 63) (184*129*56 мм) 600 шт/ящ
3 390 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SL 331 BL
+380 (67) 242-27-67
- +380 (95) 194-04-72
- +380 (50) 024-33-65
Пластикова упаковка для суші та ролів SL 331 BL (аналог ПС 63) (184*129*56 мм) 600 шт/ящ, призначення, опис
Одноразова упаковка із пластику, що складається з чорного контейнера і прозорої кришки. З її допомогою просто упакувати і доставити клієнту суші, роли, фастфуд, готову кулінарку. Невелика вага і надійний замок спрощує транспортування.
Чому вигідно купити одноразову тару SL 331 BL (аналог ПС 63) (184*129*56 мм) 600 шт/ящ в магазині «Упаковка»
Зручно та економно купити пластикову тару для суші та ролів, якщо відвідати онлайн-магазин «Упаковка». Вигоди такого придбання:
- магазин реалізує одноразову упаковку за найнижчими цінами серед українських продавців пластикової тари;
- завжди в наявності всі заявлені позиції;
- найбільший асортимент, деякі види упаковки є тільки в цій компанії;
- оформити замовлення онлайн можна цілодобово;
- швидке обслуговування, відправка товару по всій країні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 600 шт. |
| Довжина | 184 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Висота | 56 мм |
| Призначення упаковки | Для суши |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПС |
| Мінімальна кількість для замовлення | 600 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 390 ₴/упаковка


