
Полотно на картоні з контуром, „Мonster Тruck“, 20х30, бавовна, акрил, ROSA START
62,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4823098522928
+380 (67) 242-27-67
- +380 (95) 194-04-72
- +380 (50) 024-33-65
Полотно: 100% бавовна, дрібне зерно
Проклейка: желатинова, три шари
Грунт: акриловий, три шари
Основа: ДВП, товщина 3мм
Упаковка: захисна плівка
Універсальність акрилового грунту дозволяє використовувати акрилові, олійні та інші види фарб.
| Бренд | ROSA START |
| Kind | З контуром |
| Артикул | GPA283158 |
| Базовая единица | шт |
| Морозостійкість | Морозостійкий товар |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | 20х30 см |
| Серія | Дитячі мотиви |
| Термін придатності | Необмежений |
| Матеріал | Бавовна, акрил |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Роса |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 30 см |
| Жанр | Мультфільми |
| Орієнтація | Вертикальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62,10 ₴




