Контейнер з харчової алюмінієвої фольги квадратної форми підходить для приготування, транспортування і зберігання будь - якої харчової продукції. Його можна використовувати для приготування або розігрівання їжі в духовці. Алюмінієві контейнери для їжі досить довго зберігають тепло продукту, за рахунок чого вони підходять для транспортування готових страв.
Можна застосовувати в духовці і мікрохвильових печах.
Габарити тримача, мм: 160*160*55 мм
Розміри по дну: 120*120 мм
Об'єм, мл: 850
Кількість в упаковці, шт: 100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Форма | Квадратна |
| Об`єм | 0.85 л |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 55 мм |
| Виробник | Студиопак Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768 ₴/упаковка


